YATIRIM EĞİTİMLERİ

Yatırım Eğitimi Maden,Enerji ve Gayrimenkul

Sizi herhangi bir sektörde yatırım yapma kararı aldığınızda karşılaşacağınız riskleri ve sorunları en baştan anlatarak ,hata yapmanıza engel oluyoruz, yanlış ve eksik bilgiyle aldığınız bir yatırım kararında tüm sermayenizi kaybedebilirsiniz.Belkide tüm birikiminizi kaybedebileceğiniz bir noktada size doğru karar vermenizi sağlıyoruz.

Özellikle maden , enerji ve gayrimenkul sektörlerinde yatırım aşamalarında yaptığımız çalışmalarda elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeyi sizinle paylaşıyoruz.

Enerji sektörüyle ilgili yurt içinde ve dışında bir çok şirketle iletişim içerisinde yürüttüğümüz bir çok enerji projesi var, kurduğumuz whatsapp gruplarında 400 aşkın kişi ile uluslararası platformda sektörle ilgili bilgi,tecrübe ve yatırım projesi paylaşılmaktadır.

Maden sektöründe yurt içinde ve yurt dışında proje yatırım çalışmalarını yürütmekteyiz.

Gayrimenkul sektöründe yurt içi ve yurt dışı üst yapı olarak projelendirilmiş arazilerin yatırım çalışmalarını yürütüyoruz.

Eğitim katılmak için bu bağlantıya tıklayınız : https://www.udemy.com/yatrm-egitimi-madenenerji-ve-gayrimenkul/learn/v4/overview

Yurtiçi&Yurtdışında Elektrik Santral Yatırımı Yapma Eğitimi

Yurt içi ve yurtdışında elektrik santrallerine yatırım yapmak isteyen yatırımcılar ve yatırım uzmanları , bu eğitimde yurtiçi ve yurt dışında elektrik santral  yatırımlarını tüm yatırım aşamalarını  detayları ele aldık.

Doğru ve karlı projenin bulunması , yatırıma yapılabilecek projelerin değerlendirilmesi , proje satış aşaması , proje finans ve epc aşamalarında karşılaşabileceğiniz tehlike ve risklerin hepsini anlatarak bunlara karşı hazırlıklı olarak karlı bir yatırım yapmanızı sağlayacak bir eğitim hazırladık.

İlk bölümler bir yatırımcının ve yatırım uzmanın bilmesi gereken tüm yatırım , finans ve hukukla ilgili temel kavramları anlattık. En doğru ve karlı projenin nasıl bulunacağından proje değerlendirmeye kadar süreçte şu ana kadar tüm bilgi ve tecrübemizle tüm süreci akıllıca nasıl yöneteceğinizi anlattık.

Eğitim katılmak için bu bağlantıya tıklayınız : https://www.udemy.com/yurticiyurtdsnda-elektrik-santral-yatrm-yapma-egitimi/learn/v4/overview