REVİT EĞİTİMLERİ

Revit 2019 MEP Elektrik ve Mekanik Tesisat Projesi Eğitimi

Yurtdışındaki şantiyelerde çalışmak isteyenler ve kendini BIM sisteminde MEP , elektrik ve mekanik tesisat , koordinasyonunda geliştirmek isteyenler… Yaklaşık altı yıldan beri revitte elektrik ve mekanik tesisatların projelendirmesi üzerine çalışıyorum. Elektrik ve mekanik tesisatların revit ortamında tasarımı ve koordinasyonu anlamında çok ileri özellikleri anlatıyoruz.

Eğitimin ilk bölümünde tüm arayüz özellikleri , proje oluşturma, …,vs…, ikinci bölümünde elektrik tesisatı tasarımı , üçüncü bölümde mekanik tesisat tasarımına yer verdik , ilerleyen zamanlarda yeni bölümler eklenecek olan eğitim şu an udemyde.Özellikle Dynamo Studio , sprinkler ve sıhhi tesisat bölümleri eklenecek olan eğitim çok kullanıcı yada farklı lokasyonlardan çalışma konularını da içermektedir.

Eğitim linki : https://www.udemy.com/revit-2019-mep-elektrik-ve-mekanik-tesisat/learn/v4/overview

Revit 2019 ile Mimari Modelleme ve Dynamo Studyo

Revit Mimari 2019 eğitiminde mimari modelleme BIM sistemi tabanlı olarak anlatarak modellemenin en ince ayrıntılarına kadar indik. Dynamo Studio bölümü dünyada mimari modellemeye örnek güncel kullanımlarla göre hazırlanmaktadır. Yaklaşık yedi yıldan beri aktif olarak revit ile mimari modelleme çalışmaları yapmaktayım. Eğitim içeriği : 1. Giriş , Arayüz, temel komutlar, proje oluşturma, vs… 2. Proje Oluşturma, Şablon ve Proje Oluşturma, mimari kotların oluşturulması, vs.. 3. Linkler , Export ve İmport Tüm export, import, linked ve çoklu çalışma gruplarıyla 4. Taslak Çizimle Mimarilerin Oluşturulması Çatı , Kat , Asma Tavan ve Şaftların Oluşturulması

Eğitim seti linki : https://www.udemy.com/revit-2019-ile-mimari-modelleme-ve-dynamo-studyo/learn/v4/overview