ELEKTRİK EĞİTİMLER

Alçak Gerilim Proje Eğitimi İlaç Fabrikası

Alçak Gerilim  Elektrik Projesi Eğitiminde İlaç Fabrikası binasını seçerek ,eğitimde tüm zayıf ve kuvvetli akım tesisatlarını olmasını sağladık.

Kursta elektrik proje tasarımının her inceliğini anlatarak , kursun başında projeye başlayıp kursun sonunda projeyi bitirerek çıktıya hazır hale getirdik.

Başlangıç derslerinde temel kavramlar, proje süreci ve proje autocad bilgisine yer vererek ileriki derslere sizi hazırlamaya çalıştık.

En verimli çalışma yöntemi,  ilgili dersin videosunu seyrettikten sonra , videodaki anlattığım çalışmayı ,o dersin çalışma dosyasını açarak uygulamaktır.

Udemy Linki : https://www.udemy.com/sfrdan-alcak-elektrik-projesi-egitimi/learn/v4/overview

Üç Boyutlu Modellerle Elektrik Tesisat Eğitimi

Sizin için bu egitim setini sketch-up programında üç boyutlu  elektrik tesisatı modellerini kullanarak anlattık .Üç boyutlu modeller üstünden egitim fikri dünyada  ilke defa bu eğitim setinde gerçekleştirildi.Üç boyutlu modellerin gercek cihazlarla birebir ayni olması ve görsellik, isitsel ve bütünsel  bir anlatımla elektrik tesisatını daha hızlı ögrenmenizi sağlayacaktır.

Eğitimin son derslerinde yer alan uygulama örnekleri sizin bir şirkette çalışmadan elektrik tesisleri montajını hızlı bir şekilde kavramınızı sağlayacaktır.İnternette yer alan birbirini tekrarlayan kaynaklara ayıracağınız zamanı ayırdığınız zaman çok etikin bir şekilde elektrik tesisatıni öğreneceksiniz.

Herhangi bir ders videosunu seyrettikten sonra üç boyutlu modeli inceleyip sorularınızı not edin , bu soruların yanıtlarını arastirma yaparak bulun.

Eğitim linki : https://www.udemy.com/courses/search/?src=ukw&q=%C3%9C%C3%A7+Boyutlu+Modellerle+Elektrik+Tesisat+E%C4%9Fitimi